Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center

Cannes, Fransa View on map
Giriş tarihi
26 Eyl 2026
Çıkış tarihi
27 Eyl 2026
Konuklar
2 konuk

Yetişkinler:

2

Çocuklar:

0
  • Ücretsiz iptal
    birçok odada
  • Rezervasyon ücreti alınmaz
    Ödemeyi otelde yapın
  • Güvenli rezervasyon
    Verileriniz güvende
  • En iyi fiyat garantisi
    Daha uygun bir fiyat mı buldunuz?

Konuklar neden Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center'i tercih eder?

  • Tavan Penceresi
    Doğal ışık
  • Mini Mutfak
    Buzdolabı, mikrodalga
  • Wi-Fi
    Sınırsız veri
  • Film Festivali
    2 dk yürüme
  • Plaj
    5 dk yürüme
  • Alışveriş
    Yerel butikler

Genel bakış

3 yıldızlı Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center, Cannes şehrinde Festival ve Kongre Sarayı civarında bulunmaktadır.

Yakınlardaki ilgi çekici yerler arasında tesise 300 metre mesafedeki Les Murs Peints ve 19 dakikalık yürüme mesafesinde Midi Plajı sayılabilir. Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center, Notre Dame d'Esperance Church'a kısa bir sürüş mesafesindedir. Boulevard d'Alsace otobüs durağı, otele 150 metre uzaklıktadır.

Le Maghreb, Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center'e 100 metre uzaklıktadır.

  • Giriş tarihi
  • Çıkış tarihi
  • Otel sınıfı
    3 yıldızlı
Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center
Önerilerimiz

Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center sizin için doğru tercih mi?

Tam size göre, eğer
  • Kendi yemeğinizi hazırlamak istiyorsanız - mutfakta mikrodalga fırın ve buzdolabı mevcut.
  • Ücretsiz internet erişimine ihtiyaç duyuyorsanız - konaklama boyunca ücretsiz internet sağlanıyor.
Size göre olmayabilir, eğer
  • Otel bünyesinde bir restoran arıyorsanız - tesiste restoran bulunmamaktadır.
Öne çıkanlar
  • Parlak bir çatı penceresi ile aydınlatılmış mutfaklı stüdyo daire

Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center olanakları

Genel tanıtım
  • Ücretsiz İnternet erişimi
Yemek
  • Küçük mutfak
  • Buzdolabı
  • Mikrodalga
Oda imkanları
  • Çay ve kahve imkanları
  • Saç kurutma makinesi

Konaklama politikası

Cozy Apartment - Bright Skylight - Cannes Center, bu koşulları tüm rezervasyonlara uygular.
Check-in / Check-out
Giriş tarihi
Çıkış tarihi
Önemli bilgi

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Yakın çevrede
Giriş tarihi
26 Eyl 2026
Çıkış tarihi
27 Eyl 2026
Konuklar
2 konuk

Yetişkinler:

2

Çocuklar:

0
Tarihleri seçin
ve mevcut teklifleri görün